EURUSD 1.1364 USDJPY 113.56 USDCAD 1.3348 EURCZK 25.805 USDCZK 22.700 EURPLN 4.2948 USDPLN 3.7795
EURUSD 1.1364 USDJPY 113.56 USDCAD 1.3348 EURCZK 25.805 USDCZK 22.700 EURPLN 4.2948 USDPLN 3.7795

Založte si reálny účet

Založte si reálny účet

Mikro-loty bez minimálneho vkladu!

Založte si demo účet MetaTrader 5

Založte si demo účet MetaTrader 5

Obchodujte s virtuálnym miliónom

Demo účet MT 4

Demo účet MT 4

Vyskúšajte klasiku

Semináre a webináre

Semináre a webináre

Bezplatne každú stredu a vo štvrtok

Klient je v strede záujmu všetkej našej činnosti

Sme blízko našim Klientom

 

Sme miestni

Vždy sa snažíme poskytovať našim klientom informácie, ktoré potrebujú, prostredníctvom ústrednej kancelárie vo Vodičkovej ulici v Prahe 1 a nášho tímu školených zástupcov, ktorí Vám sú k dispozícii osobne, telefonicky, na emaile alebo v rámci webinárov.

 

Silný legislatívny rámec

Pôsobíme pod dohľadom Českej národnej banky. Svoje služby ponúkame v súlade s licenciou, ktorú nám tento orgán udelil, a svoje povinnosti berieme veľmi vážne. Peňažné prostriedky, ktoré si naši klienti uložia, sú chránené českým Garančným fondom.

 


 

Odpovieme na všetky otázky

 

Priateľský zákaznícky servis

Spojte sa s nami telefonicky, emailom, alebo osobne. Radi Vám pomôžeme s akýmikoľvek Vašimi prípadnými otázkami, ktoré sa týkajú finančných trhov a našich produktov..


Bezplatné vzdelávacie materiály a analýzy

Získajte viac informácií o všetkých aspektoch obchodovania na finančných trhoch vďaka vzdelávacím materiálom a analýze trhu, ktoré sú zverejňované na našich webových stránkach.

 

Semináre

Naše semináre a webináre predstavujú dobrý spôsob, ako si obohatiť vlastné skúsenosti a podeliť sa o svoje názory s ostatnými obchodníkmi, ktorí majú rovnaké záujmy ako Vy.

 


 

Zabezpečujeme technológiu pre obchodovanie novej generácie

 

MetaTrader 5 - špičková obchodná platforma

Naša ponuka sa zakladá na obchodnej platforme, ktorá definuje nový štandard v oblasti obchodovania na devízovom trhu/finančných trhoch. Jej ovládanie je intuitívne a ľahko ju používajú aj začiatočníci. Napriek tomu je tak výkonná, že poskytuje prakticky neobmedzené možnosti aj tým najpokročilejším obchodníkom.

 

Zadávajte príkazy priamo z grafov

Vďaka našej obchodnej platforme je ľahké nastaviť príkaz k predaju cenných papierov pri dosiahnutí určitého kurzu za účelom obmedzenia strát (stop loss)/prípadne uzavretia zisku (take profit) alebo definovať nový príkaz. To možno vykonať aj priamo z grafov, čo Vám umožňuje na danom mieste použiť výsledky Vašej grafickej analýzy

 

Zautomatizujte svoje obchodovanie

Obchodujte bez emócií. Vyskúšajte a zautomatizujte si akúkoľvek stratégiu obchodovania pomocou integrovaného programovacieho jazyka MQL5, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre tento účel. Získajte nové nápady a bezplatné príklady z knižnice kódovej bázy.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij