EURUSD 1.1332 USDJPY 110.73 USDCAD 1.3225 EURCZK 25.625 USDCZK 22.604 EURPLN 4.3327 USDPLN 3.8239
EURUSD 1.1332 USDJPY 110.73 USDCAD 1.3225 EURCZK 25.625 USDCZK 22.604 EURPLN 4.3327 USDPLN 3.8239

Založte si reálny účet

Založte si reálny účet

Mikro-loty bez minimálneho vkladu!

Založte si demo účet MetaTrader 5

Založte si demo účet MetaTrader 5

Obchodujte s virtuálnym miliónom

Demo účet MT 4

Demo účet MT 4

Vyskúšajte klasiku

Semináre a webináre

Semináre a webináre

Bezplatne každú stredu a vo štvrtok

Kladieme si za cieľ zabezpečovať našim klientom vysoko moderné prostredie pre obchodovanie, bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú

Našim cieľom je podieľať sa na rozvoji kultúry investovania na finančných trhoch v Európskej únii, v postavení jednej z popredných maklérskych spoločností určených pre drobných klientov. Na dosiahnutie tohto cieľa pracujeme prostredníctvom rozvoja svojich investičných služieb, na základe špičkovej technológie pre obchodovanie, vyhľadávaním možností pre inovácie v každom ohľade našej činnosti a budovaním poctivých vzťahov s naším najbližším okolím.


Technológia

Sme presvedčení o tom, že technológia je kľúčovým faktorom k tomu, aby sme sa dokázali vyrovnať s dynamikou moderných finančných trhov. Našim klientom poskytujeme obchodnú platformu novej generácie, ktorá je schopná si poradiť aj s tými najrafinovanejšími investičnými stratégiami.


Inovácia

Snažíme sa o to, aby sme boli vo všetkých ohľadoch v našej činnosti novátorskí. Vzhľadom k tomu, že sme prvou maklérskou spoločnosťou v Českej republike, ktorá ponúka CFD kontrakt ako svoj vlastný produkt, neustále sa svojim klientom snažíme poskytovať nové produkty, výhodnejšie ceny a kreatívny obsah aj prvky.


Jasné pravidlá

Sme presvedčení o tom, že jasne vymedzené pravidlá a vzájomný rešpekt tvoria základ na vybudovanie poctivých a čestných vzťahov s naším najbližším okolím - našimi klientmi, partnermi a zamestnancami.


Tímový duch

Starosť o rozvoj a spokojnosť našich zamestnancov je pre nás kľúčom k úspechu. Naši zamestnanci sú erudovaní a nadšení pre svoju prácu a poskytujú našim klientom pomoc vždy, keď ju potrebujú.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij