EURUSD 1.1339 USDJPY 113.31 USDCAD 1.3375 EURCZK 25.790 USDCZK 22.738 EURPLN 4.2865 USDPLN 3.7804

Založte si reálny účet

Mikro-loty bez minimálneho vkladu!

Založte si demo účet MetaTrader 5

Obchodujte s virtuálnym miliónom

Demo účet MT 4

Vyskúšajte klasiku

Semináre a webináre

Bezplatne každú stredu a vo štvrtok

Kreatívny. Dynamický. Aktívny. Zvedavý. Novátorský. Ctižiadostivý. Motivovaný. Pridajte sa k nášmu tímu.

Zaslanie žiadosti o zamestanie

Ak budete žiadať o zamestnanie, prosím nezabudnite priložiť tiež svoj súhlas so spracovaním osobných údajov

Vitajte v časti webových stránok spoločnosti HighSky Brokers, venovanej kariére. Sme licencovanou maklérskou spoločnosťou pôsobiacou v Európskej únii na základe maklérskej licencie, vydanej Českou národnou bankou. Ponúkame možnosť on-line obchodovania s odvodenými finančnými nástrojmi prostredníctvom obchodnej platformy novej generácie - MetaTrader 5 a Metatrader 4.

Sme dynamický kolektív s nadšením pre finančné trhy. Pretože sú trhy v neustálom pohybe, nezaostávajú za nimi. Hľadáme nové výzvy, vyhľadávame možnosti zlepšenia a zefektívnenia našej činnosti a skvalitnenia služieb, ktoré ponúkame našim klientom.

Ak máte pocit, že by ste dokázali obstáť v neľahkej úlohe, ktorá predstavuje prácu v tomto obore, ste na správnom mieste. Budeme radi, ak nám kedykoľvek pošlete svoj životopis.

Keďže sa dynamicky rozvíjame, môžeme časom hľadať aj prípadných zamestnancov na osobitné pracovné pozície. V tomto prípade budú tieto pozície zverejnené na tejto stránke.

PRÍLEŽITOSŤ PRE ŠTUDENTOV

Hľadáte nové výzvy a zaujímate sa o finančné trhy? Chcete získať odborné skúsenosti formou praxe u obchodníka s cennými papiermi? Premeňte svoje študijné úspechy na kariéru, ktorú hľadáte a pošlite nám o sebe zopár informácií na office@highsky.cz.

 TELEFÓNNY PREDAJ FINANČNÝCH SLUŽIEB

 Požadujeme:

  •     výborná komunikáciu v češtine - slovom aj písmom
  •     príjemný hlasový prejav bez vady reči
  •     predchádzajúca prax v call centre alebo zákazníckom servise (pozícia vhodná aj pre absolventov s potenciálom)
  •     orientácia na výkon, prirodzená asertivita, obchodný duch, prozákaznícky prístup
  •     zodpovednosť, pracovitosť, odolnosť voči stresu
  •     užívateľská znalosť práce s PC
  •     SŠ vzdelanie

 Ponúkame:

  •     základná fixná mzda 80 Kč/hod. pri odpracovaní 80 hod./mesiac + bonusy (podľa výkonu)
  •     flexibilné smeny - plánovanie podľa Vašich možností (dopoludňajšie/popoludňajšie hodiny, PO-PIA 10: 00-18: 00 hod.) - možnosť na plný aj skrátený úväzok
  •     práca na DPP (prípadne ŽL)
  •     pracovisko výborne dostupné MHD - centrum Prahy
  •     moderné kancelárie s klimatizáciou
  •     nástup možný ihneď

Náplň práce:

  •     aktívny telemarketing, oslovovanie a komunikácia s potenciálnymi klientmi
  •     administrácia výsledkov hovorov

Ak máte o pozíciu záujem, prosím pošlite svoje CV na office@highsky.cz.

Do svojho emailu prosím priložte toto vyhlásenie a zoznámte sa s informáciami o ochrane osobných údajov

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov, ktoré som poskytol spoločností HighSky Brokers, a.s., so sídlom Vodičkova 710/31, Praha 1, IČO: 247 10 164, na účely výberového konania na pozíciu, na ktorú sa hlásim a ich následné zaradenie do databázy uchádzačov . Osobné údaje budú spracovávané len na účely výberu vhodných kandidátov o zamestnanie. Zároveň vyhlasujem, že som sa zoznámil s informáciami, ktoré je správca osobných údajov povinný poskytnúť subjektu údajov podľa § 11 zákona o ochrane osobných údajov.

PARTNERSKÁ SPOLUPRÁCA - dlhodobý pasívny príjem

Zaujímajú sa Vaši známi alebo kamaráti o obchodovanie na finančných trhoch? Uvažujú o zhodnotení finančných prostriedkov investíciami napr. do zlata, ropy alebo iných komodít? Baví ich sledovať a predvídať vývoj menových párov (forex)? Vyhovuje im dynamické obchodné prostredie?

Dajte im o nás vedieť a odporučte im naše služby! Ak sa stanú našimi klientmi, potom získate z KAŽDÉHO ich obchodu zaujímavú províziu. Táto odmena je DLHODOBÁ, trvá totiž po celý čas, keď okruh Vami odporúčaných investorov bude cez nás na trhoch obchodovať.

Koľko si môžete zarobiť?

Príklad: Váš známy zobchoduje 10 lotov pšenice mesačne. Vám patrí z každého tohto lotu provízia 152 Kč, tzn. celkom zarobíte za mesiac  1520 Kč za 10 lotov.

Prečo je to pre Vás VÝHODNÉ a jednoduché?

  •     Neobmedzený zárobok - získate dlhodobý príjem prakticky bez práce - iba nám odporučíte klientov a už môžete pasívne zarábať, pričom zárobok nie je nijak obmedzený.
  •     Jasné podmienky - Vaši známi a kamaráti majú úplne rovnaké obchodné podmienky ako ostatní a nijakým spôsobom na tejto forme spolupráce nestratia. Províziu vyplácame z tzv. spreadu (rozdiel medzi nákupnou a predajnou cenou), o ktorý sa určitým pomerom delíme s Vami.
  •     Bez zbytočnej administratívy - stačí jeden zmluvný podpis a nič ďalšieho neriešite.
  •     Slušné provízie - odmeny získavate pravidelne na Vami uvedený bankový účet.
  •     Dostupné všetkým - nepotrebujete žiadne vstupné investície, ani špeciálne vzdelanie, nemusíte byť naším klientom.
  •     Bezplatné školenia a technická podpora.

Zavolajte nám na tel. 222 767 100 alebo nám napíšte na office@highsky.cz.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij