EURUSD 1.1331 USDJPY 110.73 USDCAD 1.3226 EURCZK 25.624 USDCZK 22.607 EURPLN 4.3327 USDPLN 3.8244
EURUSD 1.1331 USDJPY 110.73 USDCAD 1.3226 EURCZK 25.624 USDCZK 22.607 EURPLN 4.3327 USDPLN 3.8244

Založte si reálny účet

Založte si reálny účet

Mikro-loty bez minimálneho vkladu!

Založte si demo účet MetaTrader 5

Založte si demo účet MetaTrader 5

Obchodujte s virtuálnym miliónom

Demo účet MT 4

Demo účet MT 4

Vyskúšajte klasiku

Semináre a webináre

Semináre a webináre

Bezplatne každú stredu a vo štvrtok

Vo všetkých ohľadoch našej činnosti myslíme vždy na svojich klientov

Neustála starostlivosť o našich klientov definuje aspekty všetkej našej činnosti. Ponúkame im možnosť vyskúšať si dobrodružstvo vo svete finančných trhov a naučiť sa pravidlám, ktoré ovládajú trhové mechanizmy. Objasňujeme im možnosti a riziká, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každého finančného trhu. Naši klienti môžu tieto znalosti využiť na investovanie na finančnom trhu, na základe moderných technológií a jasných, transparentných pravidiel, ktoré pre nich zabezpečujeme.


Naša kultúra

Priateľská a otvorená. Nie je potrebné nič ďalšieho dodávať.


Vzdelávanie

Pochopiť finančné trhy nie je rozhodne jednoduché. Neustále sa snažíme pomáhať našim klientom s touto úlohou tak, že im na svojich webových stránkach dodávame rozsiahle výukové materiály, organizujeme semináre a ich online verziu - webináre.


Naši zamestnanci

Máme rovnaký zápal pre vec ako naši klienti. Finančné trhy sú nevyčerpateľným zdrojom motivácie k štúdiu a sebarozvoju našich zamestnancov.


Komunikácia

Snažíme sa zodpovedať všetky prípadné otázky našich klientov bez ohľadu na ich zložitosť. Ak nie sme schopní vyriešiť problém na mieste, vykonáme ďalšie šetrenie a spojíme sa s Vami v čo možno najkratšom čase.


Neustále zlepšovanie

Radi si vypočujeme názory a odporúčania našich klientov, táto spätná väzba je vždy vítaná. Neustále hľadáme možnosti skvalitnenia a zlepšenia našich služieb a spôsobu ich poskytovania. Najlepším odborníkom v tejto oblasti, ktorého sa môžeme opýtať na názor, je samotný klient.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij