EURUSD 1.1336 USDJPY 110.69 USDCAD 1.3224 EURCZK 25.625 USDCZK 22.598 EURPLN 4.3329 USDPLN 3.8229
EURUSD 1.1336 USDJPY 110.69 USDCAD 1.3224 EURCZK 25.625 USDCZK 22.598 EURPLN 4.3329 USDPLN 3.8229

Založte si reálny účet

Založte si reálny účet

Mikro-loty bez minimálneho vkladu!

Založte si demo účet MetaTrader 5

Založte si demo účet MetaTrader 5

Obchodujte s virtuálnym miliónom

Demo účet MT 4

Demo účet MT 4

Vyskúšajte klasiku

Semináre a webináre

Semináre a webináre

Bezplatne každú stredu a vo štvrtok

Obchodovanie na finančných trhoch môže mať rôzne podoby, od koncepčného obchodovania, cez adrenalínovú zábavu či prestížny koníček, až po chladnokrvnú honbu za ziskom

Všeobecné pravidlo

Prakticky každý budúci obchodník si môže nájsť profil, ktorý bude vyhovovať jeho individuálnym preferenciám.

Prakticky každý budúci obchodník si môže nájsť profil, ktorý bude vyhovovať jeho individuálnym preferenciám.

 

Prakticky každý budúci obchodník si môže nájsť profil, ktorý bude vyhovovať jeho individuálnym preferenciám.

 

 

 

 investování, trhyFinančné trhy

 

Zistite, ako trhy fungujú, čo ich ovplyvňuje a na čo si dať pozor vzhľadom k ich rôznym charakteristikám. Od politického spravodajstva po počasie, na rýchlo sa meniacom trhu je dôležité všetko!

 

Pre každého investora je kľúčovo dôležité pochopiť rozdiely medzi nespočetnými aktívami, s ktorými sa obchoduje na rôznych trhoch. Viac sa dozviete tu.

 

 

 


 

Psychológia trhupsychologie trhu

 

Emócie sú faktorom, ktorý nemožno ignorovať u žiadneho individuálneho obchodníka, ktorý pôsobí na finančných trhoch. Je možné konštatovať, že ovládanie vlastných emócií je jedným z kľúčových faktorov potenciálneho úspechu na finančných trhoch. Aj ten najchytrejší obchodný nápad môže skončiť neúspechom, ak svoje emócie nezvládame.

 

Zistite viac o emóciách a typických psychologických efektoch, s ktorými sa musia investori potýkať, a možno si uvedomíte, že čelíte podobným problémom ako ostatní obchodníci. Tu sa o tejto téme dozviete viac.


 

Obchodná platforma obchodni platforma, metatrader

 

Naša obchodná platforma MetaTrader 5 definuje novú generáciu obchodných platforiem - je výkonným nástrojom pre obchodovanie na finančných trhoch so spoločnosťou HighSky Brokers.

 

Ak ešte len začínate, zistíte, že MetaTrader 5 je softvér, ktorý sa ľahko používa, jeho ovládanie je intuitívne a umožní Vám naplno využiť svoju prvú skúsenosť s obchodovaním.Tu sa dozviete viac.

 

 


 

Fundamentální analýzaFundamentálna analýza

 

Fundamentálna analýza je kľúčovým prvkom akejkoľvek analýzy trhu. Médiá, investori a ekonómovia vyhodnocujú ekonomiku a cenové hladiny predovšetkým na základe fundamentálnych prvkov, ktorými sú úrokové sadzby, inflácia, výroba, miera nezamestnanosti a ďalšie.

 

Jedná sa o najobľúbenejší druh analýzy, ktorá je obvyklá u strednodobých/dlhodobých investícií.  Prečítajte si viac na túto tému.  

 

 


 

Technická analýzaTechnická analýza

 

Technická analýza predstavuje iný prístup k problému vyhodnotenia situácie na trhu. Ani sa nesnaží pochopiť, prečo sa ceny správajú určitým spôsobom, jednoducho sa sústredí na otázku, kam smerujú. K dispozícii je veľké množstvo nástrojov, ktoré pomáhajú obchodníkom, ktorí konajú na základe technickej analýzy, pri identifikácii príležitostí k nákupu a predaju

 

Prieskum volatility, ukazovatele priemernej ceny, úrovne odporu a podpory - to je len niekoľko nástrojov, ktoré máte k dispozícii, aby Vám pomohli pri realizácii transakcií. Obchodníci používajú tento druh analýzy zvyčajne pre krátkodobé/strednodobé investície.  Prečítajte si viac na túto tému. 

 


 

Druhy transakciídruhy transakci

 

Každý, kto sa zaujíma o aktívne obchodovanie na finančných trhoch, ale nemôže si dovoliť stráviť pri počítači zbytočne veľa času, môže zvážiť využitie čakajúcich príkazov (tzv. pending orders). Základná myšlienka je jednoduchá - po definovaní čakajúceho príkazu zo strany obchodníka bude tento pokyn pôsobiť ďalej aj vtedy, keď obchodník spí alebo je zamestnaný inými činnosťami.

 

Rôzne druhy pokynov umožňujú uzavrieť pozíciu automaticky, akonáhle ceny dosiahnu vopred stanovenej úrovne, alebo otvoriť novú pozíciu, ak budú splnené vopred stanovené podmienky. Rôzne typy pokynov môžu byť užitočné v rôznych trhových podmienkach.  Prečítajte si viac na túto tému.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij